Spedytor krajowy
OMEGA Pilzno
Mokrzec, Podkarpackie

praca 3 marca, 14:28

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • obsługa zleceń spedycyjnych
  • negocjowanie stawek
  • obsługa giełd transportowych oraz firmowego systemu transportowego
  • realizacja celów działu
  • weryfikacja dokumentów przewozowych
  • budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami/przewoźnikami

Wymagania

  • świadomy wybór pracy w spedycji jako sposobu rozwijania pasji związanych z transportem lub doświadczenie na stanowisku spedytora
  • znajomość pakietu Office (Word, Excel)
  • umiejętność współpracy w zespole, odpowiedzialność, determinacja

Mile widziane

  • znajomość giełd transportowych, czasu pracy kierowców

Oferujemy

  • pracę w jednej z największych firm transportowych z 30-letnią tradycją
  • stabilność zatrudnienia (umowa o prace + system premiowania)
  • przygotowany specjalnie dla ciebie program wdrożeniowy, który pomoże ci odnaleźć się na nowym stanowisku
  • na każdym etapie rozwoju wsparcie merytoryczne i udział w szkoleniach podnoszących kompetencje
  • możliwość wszechstronnego rozwoju w wybranym dla Ciebie kierunku
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatną opiekę medyczną
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • parking dla pracowników
  • program rekomendacji pracowników
  • dobrą kawę :)

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • logistyka
  • transport

Curriculum vitae