Asystent/Asystentka projektanta konstrukcji
MK2 Projekt Pracownia Konstrukcyjna Kwolek Maciej
Łańcut, Podkarpackie

praca 3 marca, 12:26

Opis stanowiska

Poszukujemy asystenta projektant konstrukcji budowlanych. Nasze biuro zajmuje się opracowywaniem dokumentacji projektowej z branży konstrukcyjnej dla różnego rodzaju budynków, zarówno mieszkalnych, biurowych, hotelowych, użyteczności publicznej, jak i budynków przemysłowych. Więcej pod adresem: www.maciejkwolek.com

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Udział w procesie opracowywania dokumentacji projektowej od etapu koncepcji, przez projekty budowlane i przetargowe, aż po projekty wykonawcze,
  • Udział w koordynacji międzybranżowej oraz międzyzespołowej,
  • Opracowywanie przestrzennych i płaskich modeli obliczeniowych wraz z wymiarowaniem elementów układu konstrukcyjnego,
  • Współudział w sprawowaniu nadzorów autorskich,
  • Współpraca przy opracowywaniu opinii i ekspertyz technicznych,

Wymagania

  • Ukończenie studiów I stopnia WIL na kierunku Budownictwo (specjalności Konstrukcje Budowlane i Inżynierskie lub pokrewne),
  • Znajomość oprogramowania inżynierskiego np.: AutoCad, ROBOT oraz pakietu Office,
  • Wiedza z zakresu mechaniki budowli i przedmiotów technicznych,
  • Komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej,
  • Pracowitość i sumienność w wykonywaniu powierzanych obowiązków,
  • Chęć pogłębiania wiedzy w obszarze konstrukcji żelbetowych i stalowych,

Mile widziane

  • Znajomość oprogramowania RFEM, REVIT,
  • Doświadczenie w branży konstrukcyjnej,

Oferujemy

  • Możliwość długoletniej współpracy na pełnym etacie,
  • Możliwość poznania całego procesu projektowania konstrukcji oraz odwiedzania placów budowy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Możliwość zdobycia uprawnień do projektowania,
  • Możliwość finansowania benefitów w ramach Karty MultiSport,
  • Możliwość pracy zdalnej,
  • Praca w miłym i fajnym zespole,

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • budownictwo

Wymagane dokumenty

List motywacyjny
Curriculum vitae