Manager ds. sprzedaży rozwiązań IT na rynek Public
Rzeszów, Podkarpackie

praca 3 marca, 10:45

Opis stanowiska

Poszukujemy: Managera ds. sprzedaży rozwiązań IT na rynek publiczny Miejsce pracy: Praca zdalna + wyjazdy do klientów na terenie Całej Polski lub samego województwa, w którym mieszkasz

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • • Pozyskiwanie nowych klientów w rynku publicznym
  • • Badanie i kreowanie potrzeb u klientów z szczególnym uwzględnieniem sprzedaży
  • własnych produktów IT
  • • Prowadzenie spotkań, prezentacji, dialogów technicznych i negocjacji
  • • Przygotowywanie ofert przetargowych zgodnie z wymogami Ustawy o Prawie Zamówień Publicznych

Wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży na rynek publiczny,
  • bardzo dobra umiejętność prowadzenia rozmów, szczególnie konsultacji i dialogów technicznych z klientem,
  • znajomość problematyki PZP.

Oferujemy

  • • Umowę B2B
  • • Wynagrodzenie podstawowe zależne od posiadanego doświadczenia (jeśli jesteś dobry w tym co robisz, firma Ci zaoferuje odpowiednio dopasowaną podstawę:))
  • • System premiowy uzależniony od realizacji założonego budżetu
  • • Pracę w firmie bez korporacyjnych nawyków ze stałą kadrą pracowniczą cechującą się propracowniczym podejściem
  • • Niezbędne wsparcie z innych działów: Telemarketing, Dział Wsparcia sprzedaży (pomoc w dokumentach sprzedażowych), Dział Zamówień Centralnych (wsparcie przy zamówieniach), Dział Projektowy (Wsparcie Analityków oraz Business Development Managerów)
  • • Pełen sprzęt niezbędny do pracy: samochód służbowy, telefon, laptop
  • • Multisport oraz Ubezpieczenie grupowe z możliwością ubezpieczenia członków rodziny
  • • Opiekę medyczną z PZU
  • • Premie świąteczne oraz wczasy pod gruszą
  • • Coroczne imprezy integracyjne
  • • A dodatkowo w dniu swoich urodzin, otrzymujesz wolne!

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • informatyka
  • zarządzanie
  • zarządzanie i marketing

Curriculum vitae