Inżynier Procesu / Specjalista ds. inwestycji
Saria Polska
Przewrotne, Podkarpackie

praca 3 marca, 10:16

Opis stanowiska

Jesteśmy międzynarodową firmą działającą w 26 krajach i zatrudniającą 11.000 pracowników. W Polsce od ponad 25 lat rozwijamy ideę gospodarki obiegu zamkniętego produkując zieloną energię elektryczną, ciepło, paliwa alternatywne a także naturalne środki dla branży rolnej. Nasze zaawansowane procesy technologiczne odzyskują i przywracają wodę do środowiska oraz znacząco obniżają emisję CO2. SPECJALISTA DS PROJEKTÓW TECHNICZNYCH Miejsce pracy: Przewrotne

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • zarządzanie projektami inwestycyjnymi i modernizacjami od fazy koncepcji po uruchomienie i szkolenie załogi
  • ścisła współpraca z lokalnym Działem Utrzymania Ruchu, podwykonawcami, firmami zewnętrznymi
  • prowadzenie procesów zakupowych materiałów i usług w ścisłej współpracy z działem zakupów

Wymagania

  • wykształcenia wyższego technicznego, co najmniej w stopniu inżyniera,
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację na poziomie biznesowym

Mile widziane

  • język niemiecki

Oferujemy

  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, przyjazną atmosferę pracy, pracę w międzynarodowym środowisku, pakiet benefitów pozapłacowych obejmujący m.in. fundusz socjalny, opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, bezpłatny parking

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • elektrotechnika
  • inżynieria chemiczna i procesowa
  • inżynieria materiałowa
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika
  • ochrona środowiska
  • zarządzanie i inżynieria produkcji

Języki

  • angielski (zaawansowany)

Wynagrodzenie

4500 - 6500 PLN

Curriculum vitae