Technolog
Mo-BRUK S.A.
Niecew, Małopolskie

praca 3 marca, 00:36

Opis stanowiska

Mo-BRUK S.A. jest wiodącą firmą w branży gospodarki odpadami w Polsce. Nasze usługi oferujemy zarówno na rynku polskim jak i zagranicznym. Misją Mo-BRUK S.A. jest działalność proekologiczna oraz rozwój poprzez inwestycje w innowacyjne technologie przetwarzania odpadów. Dysponujemy 6 oddziałami, w tym dwoma instalacjami spalarni odpadów, dwoma zakładami produkcji paliw alternatywnych, dwoma zakładami przetwarzania odpadów nieorganicznych. W związku z dynamicznym rozwojem Spółki poszukujemy kandydata na stanowisko Technologa w oddziale Mo-BRUK S.A. w miejscowości Niecew 68, 33-322 Korzenna (pow. nowosądecki, woj. małopolskie).

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • • nadzór nad procesami przetwarzania odpadów,• opracowywanie receptur odzysku odpadów,• doskonalenie i optymalizacja procesów technologicznych,• opiniowanie możliwości przetwarzania odpadów w zakładach Spółki,• opracowywanie nowych technologii w zakresie odzysku i unieszkodliwiania,• nadzór nad dokumentami związanymi z technologią,• prowadzenie kontroli jakości przyjmowanych odpadów,• prowadzenie kontroli jakości wytwarzanych produktów,• pobieranie próbek do badań,• badanie odpadów,• prowadzenie prób laboratoryjnych i technologicznych,

Wymagania

  • • wykształcenie wyższe o profilu chemicznym, technologia betonu, inżynieria środowiska lub pokrewne, • znajomość zagadnień chemii nieorganicznej lub/i chemia betonu,• mile widziana znajomość materiałów budowlanych (kruszywa, cementy, spoiwa),,• kreatywność, samodzielność i odpowiedzialność,• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,• mile widziana znajomość języka angielskiego,• dobra znajomość pakietu MS-Office,• mile widziane prawo jazdy kat B.

Oferujemy

  • • pracę na odpowiedzialnym stanowisku w dynamicznie rozwijającej się Spółce notowanej na GPW,• atrakcyjne wynagrodzenie,• możliwość rozwoju zawodowego i realizacji własnych ambicji,• pełne wsparcie we wdrożeniu do obowiązków,• podnoszenie kwalifikacji.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • inżynieria chemiczna
  • inżynieria chemiczna i procesowa
  • inżynieria środowiska
  • technologia chemiczna

Curriculum vitae