Asystent Projektanta Instalacji Elektrycznych
E4E Sp. z.o.o. Sp. kom.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 2 marca, 10:42

Opis stanowiska

Firma E4E Sp. z o.o. sp. komandytowa zatrudni asystenta projektanta branży elektrycznej. Osoba zainteresowana będzie stanowić wsparcie dla projektantów przy realizacji projektów. Głównie jest to wsparcie na poziomie przygotowywania rysunków, tworzenia modeli obliczeniowych, tworzenia modeli w programie BIM.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Projektowanie instalacji elektroenergetycznych w budynkach przemysłowych, użyteczności publicznej i mieszkalnych.
  • Projektowanie sieci i przyłączy elektroenergetycznych.
  • Tworzenie projektów koncepcyjnych, budowlanych, wykonawczych, dokumentacji warsztatowej zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami z uwzględnieniem wymagań klienta.
  • Prowadzenie niezbędnych uzgodnień.

Wymagania

  • najomość programu AutoCad
  • Znajomość programów MS Office
  • Ukończone studia na Wydziale Elektrycznym, ewentualnie pokrewne wykształcenie techniczno-budowlane
  • Znajomość aktualnych norm i przepisów branżowych
  • Wymagane prawo jazdy kat. B
  • Komunikatywność
  • Odpowiedzialność
  • Chęć do pracy

Mile widziane

  • Mile widziane uprawnienia budowlane

Oferujemy

  • Współpracę opartą na uczciwych zasadach oraz szczerej i otwartej komunikacji
  • zatrudnienie na umowie o pracę
  • elastyczny czas pracy
  • Możliwość poznania programów BIM w szczególności REVIT.
  • Udział w prestiżowych projektach o niestandardowych parametrach i najwyższym stopniu skomplikowania w różnych częściach Polski i zagranicą. Przykładowe projekty zrealizowane prze firmę w ciągu ostatnich 2 lat: - Projekt fabryki Chemowatik w Lublinie - Projekt fabryki Viessman w Legnicy. Obecnie projektowane: budynek wysokościowy w Katowicach, budynki biurowe w Krakowie

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • budownictwo
  • elektronika i telekomunikacja
  • elektrotechnika
  • energetyka

Wynagrodzenie

0 - 4200 PLN

Curriculum vitae