Praktyki dla studentów budownictwa specjalizacji drogowej
Eurovia Polska S.A.
Ropczyce, Podkarpackie

praktyka płatna 28 lutego, 13:10

Wierzymy w młode talenty, dlatego przygotowaliśmy unikatowy program praktyk #karieraweurovia dla studentów, którzy planują związać swoją przyszłość z budownictwem drogowym. Jesteś studentem studiów o profilu budownictwo drogowe? Czas postawić swoje pierwsze kroki w karierze ! Nasi eksperci z różnych obszarów wprowadzą Cię w świat budownictwa drogowego. Jesteś gotowy na #karieraweurovia? Aplikuj!

• Udział w projektach realizowanych przez Eurovia na terenie woj. podkarpackiego.

• Student budownictwa specjalizacji drogowej

• Płatne praktyki w trakcie których przez 4 tygodnie będziesz zapoznawać się z działalnością wytwórni mas bitumicznych, laboratorium drogowego, działu ofertowania oraz BHP.
  • Następnie przez min. 3 miesiące będziesz szlifować swoją wiedze akademicką pod okiem najlepszych specjalistów oraz samodzielnie realizować powierzone zadania zyskując pierwsze doświadczenie zawodowe.

praktyka płatna

praktyka