HR Intern
DSI Underground Merol
Stalowa Wola, Podkarpackie

staż 27 lutego, 14:15

Opis stanowiska

Poszukujemy Stażysty/ki do wsparcia lokalnego działu HR w Stalowej Woli.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Wsparcie działu HR w wykonywaniu bieżących zadań
  • Udział w procesach administracyjnych, tworzenie dokumentacji osobowej pracowników, uzupełnianie teczek osobowych
  • Archiwizacja dokumentacji HR
  • Wsparcie procesów rekrutacyjnych,
  • Wsparcie w ewidencjonowaniu czasu pracy,
  • Tworzenie i uzupełnianie baz danych
  • Wsparcie Działu HR w realizowanych aktywnościach oraz realizacji celów biznesowych

Wymagania

  • Student/Studentka lub absolwent/absolwentka kierunków związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi, ekonomicznych socjologicznych, psychologicznych i pokrewnych
  • Dyspozycyjność min. 20 godzin w tygodniu
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. A2)
  • Doskonała organizacja pracy (także pod presją czasu), umiejętność ustalania priorytetów
  • Rozwinięte zdolności analityczne, organizacyjne oraz interpersonalne
  • Dobra znajomość programów MS Excel, Word i PowerPoint
  • Łatwość i duża motywacja do przyswajania nowej wiedzy i umiejętności

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy z dokumentacją pracowniczą

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie
  • Bardzo interesujące stanowisko z różnorodnymi zadaniami i możliwością stałego rozwoju
  • Miejsce na inicjatywę, odpowiedzialność i możliwość wnoszenia własnych pomysłów
  • Możliwość uczestnictwa w kursach i szkoleniach oferowanych przez naszą firmę
  • Ciągłe uczenie się od doświadczonych współpracowników
  • Nowoczesne środowisko pracy i bardzo dobrą atmosferę w zespole
  • Duży pakiet benefitów

Rodzaj oferty

staż

Wymiar

część etatu

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • zarządzanie
  • zarządzanie i marketing

Języki

  • angielski (średni)

Curriculum vitae