Młodszy Konsultant ds. Dronów i Fotogrametrii
PwC
Warszawa, Mazowieckie

praca 24 lutego, 17:07

Opis stanowiska

Nasz zespół, Drone Powered Solutions, jest pierwszym na świecie globalnym centrum kompetencyjnym PwC skupiającym się na komercyjnym zastosowaniu technologii dronowych. Wspieramy klientów na całym świecie w wykorzystaniu potencjału oferowanego przez BSP realizując projekty z związane z doradztwem strategicznym oraz wsparciem technicznym. Twoja przyszła rola: praca przy projektach doradczych w zakresie wykorzystania technologii dronowych i analityki obrazowej; analiza rynku oraz tworzenie prezentacji i raportów dot. najnowszych zastosowań technologii dronowych i satelitarnych, regulacji, trendów rynkowych; opracowanie danych pozyskanych z niskiego pułapu (UAV) praca z danymi GIS i teledetekcyjnymi; dobór technologii, sprzętu oraz partnerów technologicznych do pozyskiwania i przetwarzania danych w skali przemysłowej Poszukujemy Ciebie, jeśli: interesujesz się specyfiką pozyskiwania danych z bezzałogowych statków latających, a także metodami przetwarzania danych fotogrametrycznych, teledetekcyjnych i LiDAR; ciekawią Cię najnowsze trendy technologiczne i regulacyjne w sektorze dronów; znasz regulacje związane z dronami i bezpieczeństwem ruchu lotniczego; potrafisz obsługiwać oprogramowanie do przetwarzania danych dronowych i GIS swobodnie komunikujesz się w jęz. angielskim na poziomie C1/C2. Mile widziane: uprawnienia UAVO i znajomość aktualnych regulacji; znajomość głównych pakietów oprogramowania dot. fotogrametrii, GIS, CAD, BIM podstawy zastosowania narzędzi Python (wtyczki, automatyzacja zadań). Dołączając do nas zyskujesz: elastyczne warunki - umowę o pracę, hybrydowy model pracy, elastyczny początek dnia, workation, sabbatical leave, rozwój i podnoszenie kwalifikacji - pełne wsparcie zespołu podczas procesu wdrożenia, mentoring od doświadczonych koleżanek i kolegów, szkolenia, warsztaty, certyfikacja współ-/finansowana przez PwC, szeroki program medyczno-wellbeingowy - pakiet opieki medycznej (w tym opieka stomatologiczna, swoboda leczenia, fizjoterapia), różnorodne ubezpieczenia (np. na podróże zagraniczne), coaching, konsultacje psychologiczne, concierge dla młodych rodziców, grupy sportowe, dzień wolny z okazji urodzin i wiele więcej, możliwość stworzenia indywidualnego planu benefitowego (wybór m.in. personal concierge, pakiet weterynaryjny dla pupila, financial & legal assistance) oraz dostęp do kafeterii - w środku m.in. bony, zniżki na urządzenia IT i zakup samochodu, 3 godziny płatnego urlopu w miesiącu na wolontariat; a kiedy polubisz to miejsce tak, jak my, możesz polecić znajomych do pracy w PwC w zamian za bonus finansowy. Pamiętaj! Twoja aplikacja będzie rozpatrywana tylko wówczas gdy wypełnisz formularz aplikacyjny i załączysz CV. Po wstępnej weryfikacji Twojej aplikacji otrzymasz dostęp do testów analitycznych on-line. Jeżeli będziesz miał problem z wypełnieniem aplikacji skontaktuj się z nami: pl_kariera@pwc.com Poznaj PwC At PwC innovative and technological projects are our everyday life. We deliver the highest quality through integrity, objectivity and investment in data, tools, tech, products and services. By bringing together unexpected combinations of skills, experience and technology, we can help shape tomorrow. Join our #communityofsolvers. Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celu przeprowadzenia rekrutacji jest PwC Advisory sp. z o.o. sp.k., lub inna spółka z sieci PwC (lista spółek), do której kierowana jest aplikacja. Jeśli wyrazisz odrębną zgodę, dane osobowe będą przetwarzane również w innych celach zgodnie z treścią udzielonych zgód. Pełną informację o przetwarzaniu danych osobowych, w tym informacje o przysługujących Ci prawach znajdziesz w Polityce Prywatności. #Li-DS1

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • praca przy projektach doradczych w zakresie wykorzystania technologii dronowych i analityki obrazowej;

Wymagania

  • interesujesz się specyfiką pozyskiwania danych z bezzałogowych statków latających, a także metodami przetwarzania danych fotogrametrycznych, teledetekcyjnych i LiDAR;

Mile widziane

  • uprawnienia UAVO i znajomość aktualnych regulacji;

Oferujemy

  • elastyczne warunki - umowę o pracę, hybrydowy model pracy, elastyczny początek dnia, workation, sabbatical leave,

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • elektronika i telekomunikacja
  • lotnictwo i kosmonautyka
  • mechanika i budowa maszyn
  • transport

Curriculum vitae