Inżynier Sprzedaży
EC Engineeirng
Rzeszów, Podkarpackie

praca 24 lutego, 11:57

Opis stanowiska

EC Engineering to biuro projektowe z ponad 20 letnim doświadczeniem realizujące projekty dla szerokorozumianej branży transportowej i maszynowej. Oferujemy realizację kompleksowych pojazdów szynowych, projektów dla branży lotniczej, autobusowej oraz tworzenie linii produkcyjnych. Nasz zespół składa się z ponad 120 inżynierów wykonujących najbardziej zaawansowane projekty z zakresu mechaniki, automatyki, elektryki i obliczeń numerycznych. Śledzimy światowe trendy w sztuce inżynierskiej oferując klientom najnowocześniejsze rozwiązania. EC Engineering zajmuje się również produkcją komponentów dla pojazdów. Dzięki nam zyskasz wyjątkową szansę na wzięcie udziału w procesach tworzenia nowych produktów. Od pomysłu, przez proces projektowy, wdrażanie technologii, na uruchomienia procesu produkcyjnego kończąc. Podzespoły które zaprojektowaliśmy i produkujemy spotkacie we Francuskim TGV oraz Berlińskim metrze. Udział w tak ciekawych projektach daje nam wszystkich dużą satysfakcję. Nasz rewolucyjny odbierak prądu Ride&Charge jest elementem zmiany, dzięki której stajemy się bardziej ekologiczni. Ładowane przez niego autobusy elektryczne użytkowane są już w kilkunastu miastach w Europie. Przewidujemy również możliwość podjęcia współpracy na UZ lub Staż

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • - aktywne pozyskiwanie klientów oraz budowanie relacji z potencjalnymi klientami
  • - współpraca z aktualnymi klientami firmy i zagranicznymi partnerami biznesowymi
  • - przygotowywanie prezentacji we współpracy z zagranicznymi partnerami
  • - opracowywanie ofert handlowych
  • - śledzenie oraz analiza danych rynkowych dotyczących branży, klientów
  • - planowanie i organizowanie własnych wyjazdów służbowych (spotkań z klientami)
  • - wyszukiwanie i udział w konferencjach branżowych

Wymagania

  • - wykształcenie wyższe techniczne (Inżynieria Mechaniczna, Elektryczna )
  • - bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • - doświadczenie w sprzedaży B2B będzie mile widziane
  • - bardzo dobre umiejętności prezentacyjne
  • - samodzielność w działaniu
  • - gotowość do odbycia wyjazdów służbowych w kraju (około 20% czasu)
  • - prawo jazdy kat. B
  • - doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane (branża oprogramowania CAD/CAE)

Oferujemy

  • - interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • - nowe kompetencje, bliska współpraca z zagranicznymi partnerami
  • - możliwość rozwoju zawodowego
  • - bardzo przyjazne środowisko pracy
  • - solidne wynagrodzenie podstawowe + premie od wyników
  • - praca zdalna
  • - szkolenia/kursy

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • budowa i eksploatacja maszyn
  • elektronika i telekomunikacja
  • elektrotechnika
  • energetyka
  • inżynieria materiałowa
  • komputerowe wspom.proc.techn., poj. samochodowe
  • lotnictwo i kosmonautyka
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika
  • stosunki międzynarodowe
  • zarządzanie i inżynieria produkcji

Wynagrodzenie

0 - 8000 PLN

Curriculum vitae