PROJEKTANT SYSTEMÓW STEROWANIA
TRANSSYSTEM SA
Wola Dalsza, Podkarpackie

praca 22 lutego, 22:22

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Realizacja projektów od strony dokumentacji elektrycznej,
  • Wykonanie dokumentacji technicznej ruchowej dla Klienta,
  • Przygotowanie rzutów projektowanych linii transportowych z wykazem komponentów systemów sterowania (MS Visio),
  • Sporządzanie zestawienia list sygnałów I/O koniecznych do rozpoczęcia prac programistycznych,
  • Przestrzeganie zasad wprowadzania zmian technicznych w dokumentacji elektrycznej – współpraca z Programistą PLC,
  • Stosowanie nowoczesnych rozwiązań, dążenie do obniżenia kosztów projektowych,
  • Utrzymywanie już wypracowanych standardów tworzenia dokumentacji elektrycznej,
  • Terminowe wykonywanie projektów systemów sterowania,
  • Stosowanie przy projektowaniu zasad podyktowanych Dyrektywą Maszynową i normami powiązanymi w zakresie bezpieczeństwa maszyn oraz norm PN-IEC dla instalacji elektrycznych oraz systemów sterowania.

Wymagania

  • Sporządzanie zestawienia list sygnałów I/O koniecznych do rozpoczęcia prac programistycznych

Oferujemy

  • umowę o pracę lub B2B
  • zatrudnienie w zgranym zespole profesjonalistów i pasjonatów,
  • atrakcyjne warunki płacy,
  • perspektywę rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w ciekawych projektach i szkoleniach, realizację projektów dla najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie
  • mentoring doświadczonych koleżanek i kolegów w stawianiu pierwszych kroków w naszej firmie

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • budowa i eksploatacja maszyn
  • elektronika i telekomunikacja
  • elektrotechnika
  • energetyka
  • matematyka
  • mechanika i budowa maszyn

Curriculum vitae