Spedytor - Logistyk
" Grupa Oscar" Sp. z o.o.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 10 czerwca, 13:44

Opis stanowiska

W związku z dynamicznym rozwojem naszej grupy poszukujemy chętną osobę do pracy na stanowisku: SPEDYTOR – LOGISTYK w planowanym oddziale firmy w Rzeszowie. Sposób aplikacji: Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres kadry1@grupaoscar.pl, z dopiskiem Spedytor Logistyk W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt: tel. 694 481 080 Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami. Do złożonych dokumentów prosimy o zamieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie przez „Grupę Oscar” Sp. z o.o. do realizacji procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 z późn. zm.) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • m.in. : przygotowanie dla przewoźnika instrukcji przewozu, w tym podanie warunków przewozu, środka transportu oraz ustalenia trasy,kontrolowanie przesyłki w trakcie samego przewozu, sprawdzanie miejsca jej położenia i informowanie o ewentualnych problemach swojego zleceniodawcę, wypracowanie jak najkorzystniejszych dla zleceniodawcy warunków transportu ładunku,

Wymagania

  • • wykształcenie minimum średnie (związane z działem TSL lub handlem międzynarodowym)• komunikatywna znajomość języka angielskiego lub rosyjskiego lub ukraińskiego w mowie i piśmie- warunek konieczny (mile widziana znajomość dwóch języków obcych)• mile widziane doświadczenie w transporcie krajowym i międzynarodowym• prawo jazdy kat. B• dyspozycyjność (odbycie stażu - praktyki w siedzibie głównej firmy w Tomaszowie Lubelskim – oferujemy gwarancję zakwaterowania), samodzielność • komunikatywność• umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu• obsługi komputera, znajomość giełd transportowych• bardzo dobra organizacja pracy, dokładność dokumentacyjna i systematyczność.• chęć nauki i rozwoju• umiejętności podejmowania słusznych i trafnych decyzji.• dbanie o ład i porządek na stanowisku pracy.

Oferujemy

  • • umowę o pracę • atrakcyjne zarobki (wynagrodzenie stałe lub prowizyjne)• rozwój zawodowy w ramach struktury firmy• otwartą i przyjazną atmosferę, pracę w dynamicznym zespole• wszelkie niezbędne narzędzia do pracy• udział w codziennym życiu firmy• Jeśli jesteś studentem możliwe jest ustalenie elastycznego czasu pracy.

Wymiar

inne

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • logistyka
  • transport

Języki

  • angielski (średni)
  • rosyjski (podstawowy)

Curriculum vitae