Projektant Instalacji Spożywczych - nr ref. 10625
Bank Danych o Inżynierach
Radzymin, Mazowieckie

praca 21 lutego, 19:52

Opis stanowiska

Opis pracodawcy: Klient Banku Danych o Inżynierach. Firma zajmująca się projektowaniem, wykonawstwem i uruchamianiem instalacji technologicznych w przemyśle mleczarskim i spożywczym.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • projektowanie linii produkcyjnych, maszyn i urządzeń dla przemysłu spożywczego
  • przygotowanie dokumentacji technicznej
  • nadzór merytoryczny nad wykonaniem projektu
  • aktualizacja dokumentacji projektowej
  • tworzenie modeli 3D
  • analizy techniczne
  • rozmowy z dostawcami i klientami

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (mechanika, budowa maszyn lub pokrewne)
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność projektowania dla branży spożywczej w środowisku 3D (Inventor, SolidEdge lub podobny)
  • znajomość podstaw konstrukcji maszyn
  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • pracę z najnowszymi technologiami, przy nowoczesnych rozwiązaniach dla przemysłu spożywczego

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • budowa i eksploatacja maszyn
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika
  • zarządzanie i inżynieria produkcji

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)

Curriculum vitae