TŁUMACZ JĘZYKA JAPOŃSKIEGO
Bochnia, Małopolskie

praca 21 lutego, 16:05

Opis stanowiska

MABUCHI MOTOR jest japońskim producentem silników elektrycznych. Produkcja na poziomie 1,4 mld szt. rocznie plasuje spółkę na pierwszym miejscu na świecie w tym segmencie rynku. W związku z dynamicznym rozwojem firmy na rynku europejskim i rozruchem Fabryki w Bochni koło Krakowa poszukujemy kandydatów na stanowisko - TŁUMACZ JĘZYKA JAPOŃSKIEGO.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Tłumaczenia ustne delegacji japońskiej w ramach wsparcia technicznego linii produkcyjnych
  • Wspieranie członków zespołu w tłumaczeniach dokumentacji wewnętrznej głównie technicznej

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, japońskiego, polskiego
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Doświadczenie w tłumaczeniu mile widziane, jednak nie jest to warunek konieczny

Mile widziane

  • Mile widziane zainteresowanie mechaniką, elektroniką, procesami produkcji

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Przyjazną atmosferę pracy w międzynarodowym zespole

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • stosunki międzynarodowe
  • zarządzanie

Języki

  • polski (zaawansowany)
  • angielski (zaawansowany)
  • japoński (zaawansowany)

Curriculum vitae