Informatyk / Serwisant IT / Administrator Sieci
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Dremex Sp. z. o. o.
Głogów Małopolski, Podkarpackie

praca 20 lutego, 14:30

Opis stanowiska

- rozbudowa i administrowanie siecią wewnętrzną firmy (LAN, CCTV), - zarządzanie użytkownikami w AD, poczcie email, - administrowanie systemami operacyjnymi Windows, Linux oraz oprogramowaniem zainstalowanym na komputerach użytkowników, - bieżące wsparcie techniczne użytkowników aplikacji – pierwsza linia wsparcia, - prowadzenie ewidencji sprzętu komputerowego oraz innych elementów będących składnikami infrastruktury teleinformatycznej, - diagnozowanie oraz naprawa drobnych usterek w sprzęcie komputerowym i biurowym. Bieżące rozwiązywanie problemów technicznych.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • - rozbudowa i administrowanie siecią wewnętrzną firmy (LAN, CCTV),- zarządzanie użytkownikami w AD, poczcie email,- administrowanie systemami operacyjnymi Windows, Linux oraz oprogramowaniem zainstalowanym na komputerach użytkowników,- bieżące wsparcie techniczne użytkowników aplikacji – pierwsza linia wsparcia,- prowadzenie ewidencji sprzętu komputerowego oraz innych elementów będących składnikami infrastruktury teleinformatycznej,- diagnozowanie oraz naprawa drobnych usterek w sprzęcie komputerowym i biurowym. Bieżące rozwiązywanie problemów technicznych.

Wymagania

  • - wykształcenie wyższe techniczne,- znajomości zagadnień sieciowych LAN, WAN, WIFI,- znajomości systemów operacyjnych Windows i Windows Server, Linux,- umiejętność konfigurowania urządzeń: komputery, laptopy, drukarki, skanery,- umiejętność samodzielnego tworzenia koncepcji i rozwiązań z zakresu projektowania i wdrażania rozwiązań teleinformatycznych,- wysokich umiejętności komunikacyjnych w mowie i piśmie, niezbędnych do wymiany informacji między pracownikami,- umiejętność pracy w zespole,- umiejętność szybkiego uczenia się,- dobra organizacja pracy- prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • - znajomość oprogramowania: AutoCAD, lub innego 2D,- umiejętność przygotowywania dokumentacji technicznej 2D (znajomość rysunku technicznego),- co najmniej roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub o zbliżonym zakresie obowiązków,

Oferujemy

  • - atrakcyjne warunki wynagrodzenia adekwatne do posiadanych kompetencji i doświadczenia;- możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,- udział w ciekawych projektach,- pracę pełną wyzwań w innowacyjnym zakładzie produkcyjnym.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • elektronika i telekomunikacja
  • informatyka

Wynagrodzenie

0 - 6000 PLN

Curriculum vitae