Technolog
Naftoremont - Naftobudowa Sp. z o.o.
Jedlicze, Podkarpackie

praca 17 lutego, 09:17

Opis stanowiska

Naftoremont - Naftobudowa Sp. z o.o. – jedna ze Spółek Grupy Kapitałowej Polimex Mostostal, znana polska firma produkcyjno-budowlano–usługowa z bogatym portfelem referencji z całego świata. Sprawdzony partner, oferujący swoje usługi zarówno w kraju, jak i zagranicą. Spółka działająca we wszystkich gałęziach przemysłu świadcząc usługi remontowe, modernizacyjne i inwestycyjne dla przemysłu rafineryjnego, petrochemicznego, chemicznego, energetycznego i koksowniczego, dla hutnictwa, przemysłu cementowego i ochrony środowiska. Firma prowadząca inwestycje w formule GW jak również EPC oraz prace w branży mechanicznej, antykorozyjnej i izolacyjnej.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • opracowanie wykazu elementów prefabrykowanych (konstrukcje stalowe, rurociągi, aparaty)
  • przygotowanie przewodników produkcyjnych,
  • przypisanie norm czasu pracy do poszczególnych pozycji,
  • tworzenie systemowych zapotrzebowań materiałowych według obowiązujących norm,
  • przechowywanie i archiwizacja dokumentacji zgodnie z systemem zapewnienia jakości
  • przygotowanie programów do obsługi urządzeń CNC.

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
  • znajomość języka angielskiego na poziome dobrym lub znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym,
  • praktyczna znajomość programu AutoCAD
  • dyspozycyjność do pracy na projektach krajowych i zagranicznych.

Oferujemy

  • stabilną pracę na podstawie umowy o pracę w Spółce o ugruntowanej pozycji na rynku,możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu,
  • pracę z wysoko wykwalifikowaną kadrą,
  • przyjazną atmosferę w młodym, ambitnym zespole,
  • ciekawe wyzwania realizacyjne i dużą samodzielność w działaniach,
  • dofinansowywanie studiów, w tym podyplomowych i doktoranckich, szkoleń i uprawnień,
  • pakiet benefitów (m.in. karta sportowa, opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie, ZFŚS, program rekomendacji pracowników).

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn
  • zarządzanie i inżynieria produkcji

Wynagrodzenie

0 - 5250 PLN

Curriculum vitae