Tłumacz/weryfikator techniczny EN-PL, PL-EN
GET IT Sp. z o.o.
Warszawa, Mazowieckie

praca 10 czerwca, 11:53

Opis stanowiska

wykonywanie weryfikacji tłumaczeń technicznych w parach językowych PL-EN, EN-PL ze szczególnym uwzględnieniem branż elektroenergetycznej, chemicznej, geologicznej i budowlanej wykonywanie tłumaczeń technicznych w parach językowych PL -EN, EN-PL ze szczególnym uwzględnieniem branż elektroenergetycznej, chemicznej, geologicznej i budowlanej

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • wykonywanie tłumaczeń technicznych w parach językowych PL-EN, EN-PL ze szczególnym uwzględnieniem branż elektroenergetycznej, chemicznej, geologicznej i budowlanej
  • wykonywanie weryfikacji tłumaczeń technicznych w parach językowych PL-EN, EN-PL ze szczególnym uwzględnieniem branż elektroenergetycznej, chemicznej, geologicznej i budowlanej

Wymagania

  • biegła znajomość języka angielskiego
  • wiedza z zakresu energetyki, elektroenergetyki oraz dziedzin pokrewnych
  • skrupulatność i rzetelność, doskonałe wyczucie językowe
  • biegłość w posługiwaniu się narzędziami CAT (preferowane memoQ)

Oferujemy

  • długofalową współpracę zdalną z renomowaną firmą tłumaczeniową oraz stały dopływ zleceń
  • współpracę z najbardziej prestiżowymi zleceniodawcami na rynku

Wymiar

inne

Forma zatrudnienia

umowa zlecenie / o dzieło

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • biotechnologia
  • elektronika i telekomunikacja
  • elektrotechnika
  • energetyka
  • inżynieria chemiczna
  • inżynieria chemiczna i procesowa
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika
  • technologia chemiczna
  • transport
  • zarządzanie i inżynieria produkcji

Języki

  • angielski (zaawansowany)

Curriculum vitae