Młodszy Specjalista ds. wycen konstrukcji stalowych
RStechniology Adam Rachfał
Rzeszów, Podkarpackie

praca 17 lutego, 08:38

Opis stanowiska

Wsparcie w przygotowaniu kalkulacji ofertowych oraz sporządzaniu wycen w branży konstrukcyjno-metalowej oraz wsparcie w sporządzanie przedmiarów do wyceny na podstawie dokumentacji projektowej. Analiza otrzymanych przedmiarów. Znajomość rynku i cen konstrukcji stalowych. Udział w procesach optymalizacji produkcyjnych. Współpraca z Działem Technicznych oraz Działem Handlowym w firmie.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • wsparcie w przygotowaniu kalkulacji ofertowych oraz sporządzanie wycen w branży konstrukcyjno-metalowej,
  • wsparcie w sporządzanie przedmiarów do wyceny na podstawie dokumentacji projektowej
  • analiza otrzymanych przedmiarów
  • udział w procesach optymalizacji produkcyjnych
  • współpraca z Działem Technicznych oraz Działem Handlowym w firmie.

Wymagania

  • wykształcenie techniczne lub student/tka ostatnich lat studiów (preferowany kierunek budownictwo, mechanika i budowa maszyn lub pokrewne)
  • dobra znajomość rysunku technicznego oraz podstaw konstrukcji
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

Mile widziane

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobny stanowisku przy wykonywaniu przedmiarów

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • perspektywę rozwoju i wieloletniej współpracy
  • atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanych umiejętności
  • kompleksowy program wdrażający
  • możliwość rozwoju zawodowego w postaci szkoleń, seminariów, kursów
  • przyjazną atmosferę pracy w niekorporacyjnej organizacji
  • adekwatne do stanowiska narzędzia pracy
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego w tym pakiet medyczny
  • spotkania integracyjne

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • budowa i eksploatacja maszyn
  • elektronika i telekomunikacja
  • finanse i rachunkowość
  • inżynieria chemiczna i procesowa
  • matematyka
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika

Curriculum vitae