Tłumacz Języka Wietnamskiego
Mabuchi Motor Poland
Bochnia, Małopolskie

praca 15 lutego, 13:57

Opis stanowiska

MABUCHI MOTOR jest japońskim producentem silników elektrycznych. Produkcja na poziomie 1,4 mld szt. rocznie plasuje spółkę na pierwszym miejscu na świecie w tym segmencie rynku. W związku z dynamicznym rozwojem firmy na rynku europejskim i rozruchem Fabryki w Bochni koło Krakowa poszukujemy kandydatów na stanowisko: Lokalizacja: Bochnia koło Krakowa (praca w formie hybrydowej) TŁUMACZ JĘZYKA WIETNAMSKIEGO ZAKRES OBOWIĄZKÓW: • Tłumaczenie wewnętrznej dokumentacji (głównie dokumentacja procesu produkcyjnego oraz jakościowa) • Tłumaczenia ustne spotkań wewnętrznych • Tłumaczenia ustne podczas podróży służbowych • Wspieranie członków zespołu w korektach tłumaczeń WYMAGANIA • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, wietnamskiego, polskiego • Mile widziane zainteresowanie mechaniką, elektroniką, procesami produkcji • Umiejętność pracy w zespole • Doświadczenie w tłumaczeniu mile widziane, jednak nie jest to warunek konieczny OFERUJEMY: • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę • Prywatną opiekę medyczną • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności • Przyjazną atmosferę pracy w międzynarodowym zespole

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Tłumaczenie wewnętrznej dokumentacji
  • Tłumaczenia ustne spotkań wewnętrznych
  • Tłumaczenia ustne podczas podróży służbowych
  • Wspieranie członków zespołu w korektach tłumaczeń

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, wietnamskiego, polskiego
  • Umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • Zainteresowanie mechaniką, elektroniką, procesami produkcji
  • Doświadczenie w tłumaczeniu

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • Przyjazną atmosferę pracy w międzynarodowym zespole

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • stosunki międzynarodowe

Języki

  • polski (zaawansowany)
  • angielski (zaawansowany)
  • wietnamski (zaawansowany)

Curriculum vitae