Montaż/Pracownik produkcji - branża lotnicza - Mielec
Adecco Poland Sp. z o.o.
Mielec, Podkarpackie

praca 15 lutego, 11:41

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Wstępny montaż struktur, części i podzespołów, wierceniePraca z rysunkiem technicznym oraz zgodnie z wytycznymi dotyczącymi jakości i ich dokumentacjąObsługa przyrządów pomiarowych

Wymagania

  • Znajomość rysunku technicznegoWykształcenie min. zawodowe (preferowane techniczne lub mechaniczne)Umiejętność obsługi podstawowych elektronarzędzi (wiertarka, nitownica, mikrometr, suwmiarka, wysokościomierz)Doświadczenie w pracy na stanowiskach montażowych, mechanicznych, ślusarskichDbałość o powierzone narzędzia pracy i utrzymywanie porządku na stanowisku pracyBrak przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania prac fizycznych

Oferujemy

  • Umowę o pracę – na stałePracę od poniedziałku do piątkuGodziny pracy: 6:30-14:30; 14:30-22:30Wynagrodzenie ustalane na rozmowie rekrutacyjnejBenefity: karta multisport, „wczasy pod gruszą”, dofinansowanie do wycieczek dla dzieci, premie świąteczne, prywatna opieka medycznaCiekawą pracę w nowoczesnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynkuPełne przeszkolenie w zakresie powierzonych obowiązków i możliwość ciągłego rozwoju

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • budowa i eksploatacja maszyn
  • budownictwo
  • elektronika i telekomunikacja
  • elektrotechnika
  • energetyka
  • komputerowe wspom.proc.techn., poj. samochodowe
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika
  • zarządzanie i inżynieria produkcji

Wynagrodzenie

0 - 3700 PLN

Curriculum vitae