Operator formowania
Pilkington Polska
Sandomierz, Świętokrzyskie

praca 14 lutego, 12:59

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na stanowisku operatora formowania będzie odpowiedzialna za obsługę i kontrolę urządzeń kąpieli i odprężarki szkła zgodnie z procedurami i instrukcjami oraz kontrolę i prowadzenie procesu formowania i odprężania szkła.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Prowadzenie zapisów i porównanie parametrów procesu formowania i odprężania szkła
  • Kontrola oraz przestrzeganie strategicznych parametrów chemii kąpieli
  • Wykonywanie prac związanych ze zmianą grubości szkła i zmianą wydobycia
  • Wykonywanie okresowych przeglądów, rutyn zmianowych i zapobiegawczych dla urządzeń kąpieli i odprężarki szkła
  • Dbałość o należyty stan maszyn i urządzeń, narzędzi i sprzętu oraz o porządek i ład na stanowisku pracy

Wymagania

  • Wykształcenie min. zasadnicze zawodowe
  • Komunikatywność
  • Dyspozycyjność
  • Zdolności manualne
  • Umiejętność pracy zespołowej

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy na produkcji

Oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w oparciu o umowę o pracę (pełen etat)
  • Pracę w systemie IV brygadowym: 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00, 2 dni wolnego
  • Wynagrodzenie zasadnicze + premie kwartalne
  • Wsparcie doświadczonego pracownika w okresie wdrożenia na stanowisko
  • Możliwość uzyskania uprawnień: elektrycznych, energetycznych i gazowych w zakresie eksploatacji urządzeń
  • Odzież roboczą
  • Posiłki regeneracyjne uzależnione od produkowanego asortymentu
  • Parking na terenie firmy oraz kantyna
  • Pakiet benefitów, w tym dofinansowanie do wakacji, do karty Mulisport, dodatek świąteczny i wiele innych

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • budowa i eksploatacja maszyn
  • inżynieria chemiczna
  • inżynieria chemiczna i procesowa
  • inżynieria materiałowa
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika
  • technologia chemiczna
  • zarządzanie i inżynieria produkcji

Curriculum vitae