Specjalista ds. marketingu – firma produkcyjna
Rzeszów, Podkarpackie

praca 7 lutego, 13:15

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • • Opracowywanie i realizacja planu marketingowego
  • • Tworzenie strategii dla głównych kategorii produktów
  • • Współpraca z Działem Badań i Rozwoju oraz Działem Sprzedaży
  • • Organizowanie eventów i targów produktowych
  • • Opracowywanie i monitorowanie kampanii marketingowych
  • • Projektowanie i zarządzanie materiałami marketingowymi
  • • Wdrażanie nowego programu identyfikacji wizualnej grupy

Wymagania

  • Doświadczenie zawodowe w dziedzinie marketingu
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (minimum B2)
  • Sprawna obsługa pakietu Ms Office
  • Doświadczenie w obszarach takich jak strategia produktu oraz wdrażanie strategii marketingowej
  • Znajomość mediów społecznościowych
  • Kompetencje w zakresie zarządzania projektami – planowanie, organizacja, czas, budżet
  • Umiejętne tworzenie treści dopasowanych do grupy docelowej

Oferujemy

  • • Umowę o pracę
  • • Wynagrodzenie ustalane indywidualnie w zależności od doświadczenia – jesteśmy otwarci na Twoje propozycje
  • • Pracę od poniedziałku do piątku – wolne weekendy!
  • • Stałe godziny pracy: 8-16
  • • Niezbędne narzędzia pracy - laptop oraz telefon
  • • Pakiet medyczny
  • • Kartę multisport
  • • Imprezy integracyjne

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • zarządzanie i marketing

Curriculum vitae