Specjalista ds. zakupów – branża tworzyw sztucznych
Zaczernie, Podkarpackie

praca 7 lutego, 12:15

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • • Poszukiwanie nowych dostawców na rynku krajowym i zagranicznym.
  • • Negocjacja cen oraz warunków współpracy z dostawcami.
  • • Optymalizacja kosztów zakupu.
  • • Utrzymanie optymalnego stanu zapasów.

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku specjalisty ds. zakupów w branży tworzyw sztucznych (warunek konieczny)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (B2/C1)
  • Gotowość do sporadycznych wyjazdów na do Klientów na terenie Polski i za granicę

Oferujemy

  • • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B – wybór należy do Ciebie!
  • • Wynagrodzenie podstawowe zależne od posiadanego doświadczenia
  • • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00
  • • Możliwość rozwoju zawodowego oraz poszerzenia kwalifikacji
  • Po 3 miesiącach dodatkowe benefity m.in.:
  • • Karta Multisport
  • • Karnety do kina
  • • Pakiet medyczny
  • • Szkolenia dedykowane
  • • Imprezy integracyjne
  • • Dofinansowanie do studiów

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • logistyka

Curriculum vitae