Młodszy Specjalista ds. Zaopatrzenia
PUPH NIWA Jan Niwa SP. Komandytowa
Ropczyce, Podkarpackie

praca 3 lutego, 09:54

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Dokładne i sprawne wprowadzanie informacji do systemu komputerowego, dotyczących zakupu materiałów, terminów, dostawców, produktów, cen, itp.
  • Weryfikacja danych w systemie w celu wyeliminowania błędów
  • Sporządzanie zapytań ofertowych i zamówień na materiały
  • Negocjacje z dostawcami
  • Realizacja procesów związanych z zakupem materiałów
  • Nadzór nad dokumentacją związaną z zamawianymi materiałami
  • Nadzór nad realizacją zamówień i dostawami materiałów
  • Współpraca z innymi działami w zakresie gospodarki materiałowej

Wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe (wykształcenie techniczne będzie dodatkowym atutem)
  • Biegła obsługa komputera w zakresie MS Office (w tym umiejętność pisania bezwzrokowego)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dokładność, pracowitość i zaangażowanie
  • Poczucie odpowiedzialności i umiejętność nadawania priorytetów

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Ambitną i odpowiedzialną pracę w prężnie i dynamicznie działającej firmie,
  • Szkolenia umożliwiające rozwój kompetencji oraz poszerzanie wiedzy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności.
  • Dodatkowe benefity pozapłacowe

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • inżynieria materiałowa
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn
  • zarządzanie i inżynieria produkcji

Curriculum vitae