Inżynier budowy
GC Energy
Rzeszów, Podkarpackie

praca 10 stycznia, 11:17

Opis stanowiska

Od kandydatów oczekujemy: • Wykształcenia wyższego kierunkowego – preferowani absolwenci Wydziału Elektrotechniki i Informatyki; • dobrej znajomości języka angielskiego lub/i włoskiego; • pracowitości; • wzorowej organizacji pracy; • inicjatywy w działaniu; • umiejętności pracy w zespole; • mile widziana znajomość urządzeń AKPiA i systemów sterowania. • Dyspozycyjności: praca ma charakter delegacyjny. Oferujemy: • umowę o pracę, • możliwość zdobycia doświadczenia w zarządzaniu projektami inwestycyjnymi (kosztorysowanie, planowanie strategiczne, współpraca z Klientem, kontrola kosztów, organizacja prac); • możliwość zdobycia doświadczenia; • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji; • możliwość udziału w prestiżowych, międzynarodowych projektach inżynieryjnych. W aplikacji prosimy umieścić klauzulę: Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, obejmujących: imię i nazwisko, datę i miejsce urodzenia, adres do korespondencji, fotografia, wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia, adres e-mail, numer telefonu, przez GC Energy Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Połonińskiej 15, 35-317 Rzeszów, KRS 0000237487, NIP nr 5170135842, dla potrzeb niezbędnych do realizacji wszelkich procedur rekrutacyjnych prowadzonych przez tę spółkę - zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. poz. 922) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  •  sprawowanie nadzoru nad jakością i terminowością realizowanych robót; współpraca z inwestorem, projektantami i innymi zespołami technicznymi; koordynacja pracy podwykonawców; prowadzenie analizy harmonogramu i postępu robót; analiza dokumentacji technicznej oraz monitoring kosztów budowy;

Wymagania

  • wykształcenia wyższego kierunkowego – preferowani absolwenci Wydziału Elektrotechniki i Informatyki;dobrej znajomości języka angielskiego;pracowitości;wzorowej organizacji pracy;inicjatywy w działaniu;umiejętności pracy w zespole;mile widziana znajomość urządzeń AKPiA i systemów sterowania;dyspozycyjności: praca ma charakter delegacyjny.

Mile widziane

  • Doświadczenie w kierowaniu robotami związanymi z pracą na obiektach przemysłowych w sektorze energetycznym

Oferujemy

  • umowę o pracę, możliwość zdobycia doświadczenia w zarządzaniu projektami inwestycyjnymi (kosztorysowanie, planowanie strategiczne, współpraca z Klientem, kontrola kosztów, organizacja prac); możliwość zdobycia doświadczenia; możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji; możliwość udziału w prestiżowych, międzynarodowych projektach inżynieryjnych.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • elektronika i telekomunikacja
  • elektrotechnika
  • energetyka

Wynagrodzenie

0 - 7950 PLN

Wymagane dokumenty

List motywacyjny
Curriculum vitae