Przedstawiciel handlowy w branży elektrotechnicznej
Workhouse4you
Rzeszów, Podkarpackie

praca 2 lutego, 10:54

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • aktywne pozyskiwanie Klientów biznesowych,
  • budowanie własnej bazy kontaktów,
  • przygotowanie ofert handlowych dla Kontrahentów,
  • budowanie oraz utrzymywanie długofalowych relacji z nowymi i obecnymi Klientami,
  • prowadzenie doradztwa technicznego,
  • dążenie do realizacji założonego planu budżetowego,
  • budowa pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży produktów w branży elektrycznej – warunek konieczny,
  • znajomość branży elektrotechnicznej, elektromechanicznej i automatyki przemysłowej – będzie dodatkowym atutem,
  • prawo jazdy kat. b - warunek konieczny,
  • wykształcenie techniczne (preferowane: elektrotechnika lub automatyka) – warunek konieczny,
  • znajomość produktów elektrycznych,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • samodzielność i determinacja w realizacji celów,
  • swoboda w nawiązywaniu kontaktów oraz wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • dobra organizacja pracy i samodyscyplina,
  • umiejętność prowadzenia negocjacji.

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-16:00,
  • wynagrodzenie podstawowe w wysokości 5000-7000zł/msc brutto + system premiowy,
  • bogaty pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do karty sportowej i wydarzeń kulturalnych, benefity świąteczne),
  • niezbędne narzędzia pracy (m.in. samochód służbowy do prywatnego użytku),
  • dostęp do programów rozwojowych oraz możliwość awansu,
  • profesjonalne wsparcie zespołu w procesie wdrożenia.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • elektronika i telekomunikacja
  • elektrotechnika

Wynagrodzenie

5000 - 7000 PLN

Curriculum vitae