Technik oświetlenia scenicznego
CENTRUM SPOTKANIA KULTUR W LUBLINIE
Lublin, Lubelskie

praca 31 stycznia, 10:42

Opis stanowiska

REKRUTUJEMY w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie! Stanowisko pracy, które oferujemy, wiąże się z obsługa wydarzeń kulturalnych, które odbywają się w CSK pod względem oświetlenia scenicznego, przygotowania sal widowiskowych, a także zaplecza technicznego. Praca wymaga udziału w przeglądach i naprawach użytkowanego sprzętu i urządzeń na terenie Instytucji.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • • przygotowywanie sprzętu oświetleniowego• obsługa wydarzeń artystycznych w zakresie sprzętu oświetleniowego• podstawowa realizacja oświetlenia podczas wydarzeń• konsultowanie wymagań riderowych i weryfikacja możliwości ich spełnienia przez CSK• udział w bieżących przeglądach, konserwacji i naprawach sprzętu oświetleniowego i pomocniczego CSK• praca na wysokości w zakresie wynikającym z obsługi sprzętu oświetleniowego

Wymagania

  • • wykształcenie minimum zawodowe kierunkowe lub pokrewne• znajomość technik realizacji oświetlenia i sprzętu oświetleniowego• brak przeciwwskazań do pracy na wysokościach• niekaralność za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe

Mile widziane

  • • wykształcenie z zakresu technika świetlna i multimedialna lub pokrewne • umiejętność użycia technik dostępu linowego • doświadczenie w obsłudze oświetlenia na potrzeby wydarzeń kulturalnych

Oferujemy

  • • umowę o pracę w równoważnym systemie pracy• świadczenia socjalne• pracę w ambitnym i przyjacielskim zespole• możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • budowa i eksploatacja maszyn
  • elektronika i telekomunikacja
  • elektrotechnika
  • energetyka
  • informatyka
  • lotnictwo i kosmonautyka
  • mechanika
  • mechatronika
  • ochrona środowiska

Języki

  • angielski (średni)

Wymagane dokumenty

List motywacyjny
Curriculum vitae