Asystent projektanta konstrukcji budowlanych
PRO-CAD
Tarnów, Małopolskie

praca 31 stycznia, 07:35

Opis stanowiska

Biuro projektów poszukuje pracownika na stanowisko asystenta projektanta konstrukcji budowlanych, którego zadaniem będzie uczestnictwo i pomoc przy wykonywaniu dokumentacji projektowej w zakresie konstrukcji obiektu.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • wykonywanie dokumentacji rysunkowej
  • wsparcie pracy projektanta na każdym etapie dokumentacji
  • koordynacja międzybranżowa projektu konstrukcyjnego

Wymagania

  • biegła znajomość jednego z programów rysunkowych CAD
  • wykształcenie kierunkowe: budownictwo
  • podstawy wiedzy z zakresu znajomości zagadnień projektowania i wykonawstwa konstrukcji budowlanych

Mile widziane

  • znajomość Tekla Structures

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowę o pracę
  • pracę w doświadczonym zespole projektowym
  • udział w szerokim spektrum zagadnień projektowych
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia praktyki zawodowej

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • budownictwo

Informacje dodatkowe

  • Praca jedynie w trybie stacjonarnym w siedzibie firmy

Wynagrodzenie

3500 - 4200 PLN

Curriculum vitae