Asystent Projektanta Instalacji Energetycznych
TELECONTROL
Krosno, Podkarpackie

praca 30 stycznia, 19:54

Opis stanowiska

TELECONTROL zatrudni asystenta projektanta branży Energetycznej. Osoba zainteresowana będzie stanowić wsparcie dla projektantów przy realizacji projektów. Głównie jest to wsparcie na poziomie przygotowywania rysunków, tworzenia modeli obliczeniowych, tworzenia modeli w programie AutoCAD. Jesteś studentem i możesz nie mieć doświadczenia przy tworzeniu projektów dlatego oferujemy Nasze doświadczenie w Zespole Projektantów

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Realizacja zadań związanych z wykonywaniem dokumentów projektowych zgodnie z obowiązującymi procedurami i przepisami.Współpraca z projektantami innych branż, m.in.: sanitarnej, elektroenergetycznej, teletechnicznej, konstrukcyjnej.Inne prace związane z realizowanymi projektami przez biuro projektów.

Wymagania

  • Dobra znajomość programu AutoCAD umiejętności czytania i tworzenia dokumentacji technicznej.Bardzo dobra znajomość programów pakietu MS Office (Word, Excel).Dobra organizacja pracy, dyspozycyjność, zaangażowanie, terminowość, umiejętność pracy zespołowej.

Mile widziane

  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Możliwość zdobycia wiedzy i doświadczenia przy realizacji ciekawych i skomplikowanych projektów.Zatrudnienie na umowę o pracę.Szkolenia umożliwiające rozwój kompetencji oraz poszerzanie wiedzy

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • elektronika i telekomunikacja
  • energetyka

Curriculum vitae