Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży z Językiem Francuskim
Głogów Małopolski, Podkarpackie

praca 24 stycznia, 13:32

Opis stanowiska

Zapraszamy Cię do aplikowania na wybrane stanowisko. Jeżeli szukasz rzetelnej i sprawdzonej firmy, w której możesz wykorzystywać swoje umiejętności, ale także je rozwijać i zdobywać nowe kompetencje. Jeżeli chcesz współtworzyć dynamicznie rozwijającą się strukturę organizacyjną, a jednocześnie być częścią młodego i kreatywnego zespołu – dołącz do nas!

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • obsługa aktualnej bazy klientów
  • rozwój sprzedaży – poszukiwanie nowych rynków
  • umiejętne budowanie i utrzymywanie długotrwałych partnerskich relacji z Klientami
  • przygotowywanie ofert cenowych na bazie wytycznych Polityki Cenowej
  • praca w Systemie klasy ERP
  • ścisła współpraca/komunikacja z działem Produkcji, Logistyką
  • administrowanie obiegiem dokumentów dla klientów

Wymagania

  • biegła Znajomość języka Francuskiego
  • biegła znajomość MS Office
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • nastawienie na realizację celów
  • umiejętność współpracy i efektywnej komunikacji
  • dobra organizacja pracy

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży oraz znajomość j. angielskiego.

Oferujemy

  • konkurencyjne wynagrodzenie oparte o stałą podstawę oraz system premiowy
  • interesującą pracę w środowisku bazującym na najwyższych międzynarodowych standardach
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • samodzielność w działaniu
  • możliwość rozwoju i zdobycia nowych doświadczeń zawodowych
  • Praca pon.– pt. w godz.: 7-15 lub 8-16 lub 9-17
  • Szkolenia produktowe oraz sprzedażowe.
  • Szkolenia językowe w godzinach pracy.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • bezpieczeństwo wewnętrzne
  • energetyka
  • europeistyka
  • finanse i rachunkowość
  • logistyka
  • transport
  • zarządzanie
  • zarządzanie i inżynieria produkcji
  • zarządzanie i marketing

Curriculum vitae