Inżynier pomiarów w Dziale Prób w Locie
WYTWÓRNIA SPRZĘTU KOMUNIKACYJNEGO "PZL-Świdnik" Spółka Akcyjna
Świdnik, Lubelskie

praca 20 stycznia, 15:55

Opis stanowiska

Od 2010r. jesteśmy częścią międzynarodowego zespołu Leonardo – Grupy działającej w dziedzinach lotnictwa, kosmonautyki oraz obronności i bezpieczeństwa. Koncern zatrudnia ponad 49 tysięcy osób w zakładach produkcyjnych i biurach zlokalizowanych głównie we Włoszech, Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych i Polsce. Obecność na światowych rynkach wymaga od nas nie tylko najwyższego zaawansowania technologicznego, ale również budowania, a następnie utrzymywania, bliskich relacji z klientem poprzez cały cykl życia naszych produktów. Jesteśmy kluczowym integratorem polskiego sektora lotniczego. Na kartach historii lotnictwa zapisaliśmy się jako jedyny producent śmigłowców polskiej konstrukcji, a nasza 70-letnia obecność w branży lotniczej zaowocowała wyprodukowaniem 7400 śmigłowców i dostarczeniem ich do klientów w ponad 40 krajach na całym świecie. Obecnie rozwijamy się jako Centrum Doskonałości Struktur Lotniczych, dysponując pełną zdolnością przemysłową w tym zakresie i ściśle współpracując z innymi zakładami naszej Grupy.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Przygotowywanie systemów pomiarowych i instalacji oraz montaż czujników pomiarowych na śmigłowcu,
  • Wykonywanie kalibracji wyposażenia kontrolno-pomiarowego,
  • Opracowywanie programów prób w locie we współpracy z obsługą naziemną,
  • Obsługa i nadzór parametrów pomiarowych, wstępne przetwarzanie i analiza zarejestrowanych danych,
  • Współpraca z załogą w trakcie wykonywania prób w locie,
  • Przygotowanie dokumentacji technicznej, analiza wyników oraz sporządzanie sprawozdań niezbędnych do procesu certyfikacji.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne; preferowane kierunki – Elektronika, Elektrotechnika,
  • Wiedza na temat systemów elektronicznych, pomiarowych oraz sterowników, znajomość zagadnień związanych z konfiguracją systemów operacyjnych, ogólna wiedza techniczna,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1,
  • Kompetencje miękkie: umiejętność pracy zespołowej, orientacja na cel, dobra organizacja pracy, odpowiedzialność.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w stabilnej firmie na podstawie umowy o pracę w wymiarze pełnego etatu,
  • Zdobywanie doświadczenia w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych,
  • Opieka medyczna i pakiet socjalny.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • elektrotechnika
  • lotnictwo i kosmonautyka
  • mechatronika

Curriculum vitae