INŻYNIER BUDOWY
TARCON Sp. z o.o.
Tarnów, Małopolskie

praca 19 stycznia, 11:02

Opis stanowiska

Firma TARCON Sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie, specjalizująca się w Generalnym Wykonawstwie obiektów przemysłowych poszukuje do pracy w Tarnowiepracowników na stanowisko inżyniera budowy.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • • Znajomość dokumentacji projektowej budowy oraz nadzór nad wprowadzanymi do niej zmianami,
  • • Formalne przekazywanie aktualnej dokumentacji podwykonawcom oraz nadzór nad zgodnym z dokumentacją wykonywaniem robót
  • • Korespondencja z dostawcami materiałów i podwykonawcami usług
  • •Przygotowywanie kart materiałowych i dokumentacji powykonawczej
  • •Współpraca z kierownikiem budowy i nadzorem inwestorskim
  • •Prowadzenie rozliczeń/obmiarów robót wykonanych przez podwykonawców
  • •Koordynacja robót na budowie
  • •Przygotowywanie planów i harmonogramów krótkookresowych na budowie
  • •Ścisła współpraca z kadrą techniczną budowy

Wymagania

  • •Wykształcenia co najmniej inżynierskiego- budowlanego
  • •Znajomości pakietu MS Office, Auto CAD, MS Project
  • •Prawo jazdy kat. B
  • •Umiejętności pracy w zespole
  • •Zaangażowania i samodzielności

Oferujemy

  • •Możliwość: współpracy w doświadczonym zespole, intensywnego rozwoju zawodowego oraz zdobycia uprawnień budowlanych
  • •Atrakcyjne warunki wynagrodzenia i premiowania
  • •Adekwatne narzędzia pracy

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • budownictwo

Informacje dodatkowe

  • Metoda aplikowania
  • Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV na adres: rekrutacja@tarcon.eu

Curriculum vitae