Asystent ds. administracyjnych i analiz
BMM Sp. z o.o.
Głogów Małopolski, Podkarpackie

praca 17 stycznia, 11:43

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • kompleksowa obsługa biura spółki (współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług ogólnofirmowych,administrowanie powierzchnią biurową spółki,koordynacja floty samochodów firmowych,koordynowanie procesu obiegu dokumentów firmowych, np. umów, dokumentów finansowo-księgowych)
  • codzienna koordynacja przepływu informacji i współpracy pomiędzy zarządem, a pracownikami, księgowością, managerami, partnerami biznesowymi, organizowanie i obsługa spotkań zespołów,
  • przygotowywanie protokołów i weryfikowania uzgodnień ze spotkań,
  • wsparcie w opracowywaniu i prezentacji raportów/ analiz/ dokumentacji na potrzeby informacji zarządczej i zarządzania produktami, sprzedażą zarówno cykliczne jak i ad-hoc przy wykorzystaniu MS Excel i systemów Bussines Intelligence,
  • wsparcie w procesie budżetowania i raportowania finansowego (planowanie, monitorowanie wykonania, identyfikacja istotnych odchyleń),
  • koordynacja projektów wewnętrznych (np. w zakresie sprawozdawczości zarządczej, spotkań integracyjnych).

Wymagania

  • minimum roczne doświadczenie w biurze zarządu/ projektowym lub dziale controllingu,
  • samodzielność, dociekliwość i analityczne podejście do informacji, danych i procesów,
  • doświadczenie w pracy z MS Excel (praca z liczbami, tabelami przestawnymi, raportami),
  • otwartość na zgłębianie wiedzy z zakresu narzędzi analitycznych, i w Twoim słowniku nie ma pojęcia „nie da się”
  • umiejętność posługiwania się językiem angielskim na poziomie min. B2,
  • umiejętność jasnej i precyzyjnej komunikacji w zespole.

Mile widziane

  • wiedza z zakresu zarządzania projektami lub rachunkowości zarządczej.

Oferujemy

  • możliwość rozwoju i awansu na stanowisko Analityka biznesowego, Analityka danych, Kierownika Projektów,
  • interesujące wyzwania zawodowe, rozwijające Twoje kompetencje w zakresie nowoczesnych narzędzi i projektów analitycznych,
  • zarobki adekwatne do twojego doświadczenia,
  • pracę w firmie z branży IT zarządzanej projektowo,
  • a poza pracą imprezy integracyjne, kursy językowe, pakiet medyczny, multisport itp.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • finanse i rachunkowość
  • informatyka
  • zarządzanie
  • zarządzanie i inżynieria produkcji

Języki

  • angielski (średni)

Wynagrodzenie

0 - 4550 PLN

Curriculum vitae