pośrednictwo pracy dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności
Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi
Rzeszów, Podkarpackie

praca 16 stycznia, 12:20

Opis stanowiska

Oferta w ramach projektu Stawiamy na pracę skierowana jest dla osób posiadających orzeczenie o niepełnosprawności oraz pozostających bez zatrudnienia. W ramach projektu: - pośrednictwo zawodowe - przedstawiamy dopasowane oferty pracy, szukamy oferty dostosowanej do Twoich potrzeb - możliwość konsultacji z psychologiem - stworzenie/aktualizacja dokumentów aplikacyjnych, przygotowanie do rozmowy - dla studentów i absolwentów do 5 lat po studiach możliwość odbycia 3 miesięcznego stażu

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • do ustalenia

Wymagania

  • orzeczenie o niepełnosprawności
  • pozostawanie bez zatrudnienia (nie jest wymagana rejestracja w Urzędzie Pracy)

Mile widziane

  • miejsce zamieszkania w województwie podkarpackim

Oferujemy

  • poradnictwo zawodowe

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • bezpieczeństwo wewnętrzne
  • europeistyka
  • finanse i rachunkowość
  • informatyka
  • towaroznawstwo
  • transport
  • zarządzanie
  • zarządzanie i marketing

Curriculum vitae