Koordynator z językiem angielskim - oferta dla osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności
Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi
Rzeszów, Podkarpackie

praca 16 stycznia, 12:11

Opis stanowiska

Oferta w ramach projektu Absolwent skierowana jest dla osób na ostatnim roku studiów, oraz absolwentów do 5 lat po ukończeniu studiów. Warunkiem koniecznym jest posiadanie orzeczenia o niepełnosprawności oraz pozostawanie bez zatrudnienia. Zapraszamy do kontaktu również osoby zainteresowane innymi stanowiskami pracy, istnieje możliwość indywidualnego dopasowania ofert.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • kontakt z pracownikami fizycznymi(obcokrajowcami) poprzez aplikację mobilną - głównie w formie pisemnej
  • przyjmowanie zgłoszeń od pracowników odnośnie usterek, trudności
  • uzupełnianie danych dotyczących czasu pracy
  • współpraca z pozostałymi działami firmy

Wymagania

  • orzeczenie o niepełnosprawności
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Umowa o pracę
  • praca zdalna

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • europeistyka
  • logistyka
  • transport
  • zarządzanie
  • zarządzanie i marketing

Wynagrodzenie

3500 - 3500 PLN

Curriculum vitae