Inżynier ds. techniczno-handlowych w branży HVACR
LEBO recruitment
Rzeszów, Podkarpackie

praca 16 stycznia, 08:32

Opis stanowiska

Jesteśmy head hunterami w HVAC poszukujemy intensywnie dla swojego Klienta lidera w branży na stanowisko: Inżynier ds. techniczno handlowych w branży HVACR Zadania: Sprzedaż urządzeń z dziedziny Klimatyzacja, woda lodowa pokrewne Współpraca z inwestorami, architektami, wykonawcami Wsparcie marketingowe, szkoleniowe Wsparcie techniczne Utrzymywanie istniejącego port folio klientów Pozyskiwanie nowych klientów Działania posprzedażowe. Wymagania: Wykształcenie inżynieria środowiska lub pokrewne Doświadczenia w sprzedaży urządzeń z dziedziny HVAC Znajomość architektów, inwestorów, projektantów Umiejętność budowania i rozwijania i podtrzymywania relacji Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych. Zapraszamy do kontaktu 512-509-295 www.lebo-hr.pl nr certyfikatu 4287

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • doradztwo techniczne handlowe w zakresie oferowanych produktów hvacr
  • współpraca z inestorami

Wymagania

  • Wykształcenie inżynieria środowiska lub pokrewneDoświadczenia w sprzedaży urządzeń z dziedziny HVACZnajomość architektów, inwestorów, projektantówUmiejętność budowania i rozwijania i podtrzymywania relacji

Oferujemy

  • Wykształcenie inżynieria środowiska lub pokrewne Doświadczenia w sprzedaży urządzeń z dziedziny HVAC Znajomość architektów, inwestorów, projektantów Umiejętność budowania i rozwijania i podtrzymywania relacji

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • energetyka
  • inżynieria środowiska

Wynagrodzenie

6450 - 8050 PLN

Curriculum vitae