Praktykant/-ka ds. Social Media Marketingu
HR International
Rzeszów, Podkarpackie

praktyka bezpłatna 13 stycznia, 08:24

Opis stanowiska

HR International to nowoczesna agencja rekrutacyjna, która operuje na międzynarodowym rynku pracy. Praktykant/-ka ds. Social Media Marketingu Miejsce zatrudnienia: Rzeszów Poszukujemy ambitnej osoby, pragnącej zdobyć doświadczenie w marketingu internetowym – w Social Mediach . Jeśli jesteś sumienną i proaktywną osobą – przeczytaj koniecznie to ogłoszenie.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Wsparcie zespołu w bieżących zadaniach (.m.in obszar marketingu, administracji)
  • Tworzenie harmonogramu publikacji infografik w mediach społecznościowych
  • Samodzielne tworzenie infografik z ofertami pracy z wykorzystaniem programów min. Canva, Pinterest, publikacja grafik na portale m.in. Facebook
  • Prace administracyjne i biurowe

Wymagania

  • Umiejętność obsługi programów graficznych m.in. Canva/ Pinterest
  • Dostępność minimum 20 godzin tygodniowo
  • Status studenta (mile widziani studenci Grafiki komputerowej, mediów społecznościowych, marketingu internetowego lub pokrewnych kierunków)
  • Swobodne posługiwanie się mediami społecznościowymi takimi jak Facebook
  • Dokładność, dbałość o szczegóły realizowanych zadań
  • Kreatywność oraz otwartość

Oferujemy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w obszarze działań marketingu internetowego
  • Darmowe / bezpłatne praktyki w nowoczesnym biurze w świetnej lokalizacji w Rzeszowie (Capital Towers)
  • Możliwość zatrudnienie na umowę zlecenie po okresie 1-2 miesięcy
  • Wsparcie młodego i kreatywnego zespołu

Rodzaj oferty

praktyka bezpłatna

Wymiar

inne

Forma zatrudnienia

praktyka

Dla kogo

student

Wykształcenie

  • zarządzanie i marketing

Curriculum vitae