Analityk
Fotoacc Grzegorz Łobodziński
Rzeszów, Podkarpackie

praca 12 stycznia, 12:07

Opis stanowiska

Centrum Usług Dronowych w Rzeszowie to firma realizująca różnorodne zlecenia dla przedsiębiorców z sektora rolniczego, leśnego, budowlanego, a także w zakresie ochrony środowiska z wykorzystaniem floty bezzałogowych statków powietrznych i specjalistycznych narzędzi. W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko: Analityk.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • przetwarzanie danych z nalotów fotogrametrycznych niskiego pułapu (UAV) do postaci numerycznych modeli terenu, map wskaźnikowych, modeli 3d itp.,
  • wizualizacja i prezentowanie wyników analiz w przejrzystej formie (mapy, zestawienia tabelaryczne itp.),
  • analiza danych teledetekcyjnych w systemach GIS (np. QGIS),
  • opracowywanie i wdrażanie metod analiz teledetekcyjnych w rolnictwie i leśnictwie we współpracy z zespołem Data Science,
  • wykonywanie raportów i rekomendacji na zlecenie klienta,
  • rekomendacja procesów analitycznych do automatyzacji i współpraca w tym zakresie z zespołem Data Science,
  • tworzenie dokumentacji projektowej w inicjatywach badawczo-rozwojowych,
  • rozwój i usprawnianie narzędzi w zakresie raportowania i analizy danych,
  • pełnienie roli specjalisty z zakresu teledetekcji i oceny wegetacji roślin.

Wymagania

  • prawo jazdy kat. B,
  • dobra znajomość obsługi komputerów,
  • znajomość oprogramowania GIS (QGiS, ESRI lub pokrewne),
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność analizy, oceny i interpretacji wskaźników,
  • zdolność wnioskowania na podstawie dostarczonych danych, raportów i analiz.

Mile widziane

  • wykształcenie techniczne lub wiedza techniczna w jednym z obszarów: geoinformatyka, GIS, informatyka, geodezji, fotogrametria,
  • znajomość podstawowych technik pomiarowych GPS/RTK,
  • doświadczenie w pracy z danymi typu foto / lidar,
  • znajomość zagadnień IT hardware / software,
  • znajomość Agisoft Metashape, Pix4D.

Oferujemy

  • stałą współpracę,
  • szkolenia stanowiskowe,
  • dogodną formę zatrudnienia,
  • ciekawą i rozwojową pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • dostęp do innowacyjnej wiedzy,
  • pracę w młodym zespole.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • architektura i urbanistyka
  • informatyka

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)

Informacje dodatkowe

  • Wszystkich zainteresowanych działalnością naszej firmy zachęcamy do zapoznania ze stroną internetową www.centrumdronowe.plZastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.CV proszę przesyłać na adres e-mail: biuro@centrumdronowe.plwraz z klauzulą RODO: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólnie RODO)”.

Curriculum vitae