Projektant konstrukcji stalowych
BIM Atelier Sp. z o.o.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 12 stycznia, 12:04

Opis stanowiska

O Firmie: Jesteśmy biurem konstrukcyjnym, prowadzącym średnie i duże projekty głównie obiektów przemysłowych i usługowych. Wyspecjalizowana kadra inżynierów korzysta z najnowocześniejszych technologii wspomagających projektowanie. Nasza współpraca z klientami odbywa się w sposób tradycyjny a także w standardzie BIM. Nasz Zespół nie boi się wyzwań i idącej za nimi odpowiedzialności. W związku z dynamicznym rozwojem firmy, na stanowisko Projektant konstrukcji stalowych poszukujemy obecnie dwóch osób. Jedną oddelegowaną na stałe do biura przy zakładzie produkcyjnym w Rzeszowie oraz drugą do pracy stacjonarnej w naszym biurze w Krakowie. Stanowisko: Projektant konstrukcji stalowych Inżynieria Lądowa - Budownictwo

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • -wykonywanie modeli i rysunków w programie Tekla lub Advance Steel;
  • -przygotowywanie modelu analitycznego i wstępne obliczenia konstrukcji
  • -wykonywanie modeli w zakresie projektu budowlanego w programie Revit;

Wymagania

  • Wymagania:
  • -znajomość oprogramowania Tekla lub Advance Steel;
  • -znajomość oprogramowania do wykonywania obliczeń statycznych;
  • -Znajomość oprogramowania Revit;
  • -Doświadczenie w projektowaniu konstrukcji stalowych;
  • -Doświadczenie w pracy z oprogramowaniem BIM;
  • -Umiejętność pracy w zespole;

Oferujemy

  • Oferujemy:
  • - Pracę na stałe do biura przy zakładzie produkcyjnym w Rzeszowie;
  • - Pracę w przyjaznym zespole w biurze w Krakowie;
  • -elastyczny czas pracy;
  • -Pracę przy ciekawych projektach na terenie całej Polski oraz uczestnictwo w projektach międzynarodowych;
  • -pracę przy użyciu najnowszych technologii i oprogramowania;
  • -*ok 5380 brutto/msc*
  • -Możliwość rozwoju i poszerzania kompetencji;
  • -Przyjazna atmosfera w pracy;

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • budownictwo

Informacje dodatkowe

  • Osoby zainteresowane naszą ofertą pracy prosimy o przesłanie CV w języku polskim na adres e-mail.
  • P a m i ę t a j o d o ł ą c z e n i u k l a u z u l i: „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Wynagrodzenie

0 - 4000 PLN

Curriculum vitae