Projektant/Koordynator Techniczny Projektu
Forglass Sp.z o.o.
Kraków, Małopolskie

praca 12 stycznia, 09:59

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • projektowanie elementów pieca szklarskiego,
  • tworzenie koncepcji pieców szklarskich,
  • koordynowanie projektów i pracy zespołu projektowego,
  • uzgodnienia techniczne z inwestorem,
  • udział w projektach badawczo-rozwojowych,
  • udział w procesie ofertowania.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: Energetyka, Ceramika, Mechanika i Budowa Maszyn, Inżynieria materiałowa),
  • doświadczenie w projektowaniu maszyn i urządzeń,
  • znajomość programów: Autodesk Inventor i AutoCAD (lub innego oprogramowania CAD 3D),
  • prawo jazdy – kat. B,
  • znajomość języka angielskiego - min. B2,
  • wysoko rozwinięte umiejętności w zakresie współpracy,
  • gotowość do wyjazdów (ok. 10% czasu pracy).

Mile widziane

  • doświadczenie w przemyśle ciężkim.

Oferujemy

  • możliwość rozwoju w obszarze zarządzania zespołem,
  • wyjazdy na realizowane inwestycje,
  • wynagrodzenie adekwatne do kompetencji oraz uzyskiwanych wyników pracy.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • energetyka
  • inżynieria materiałowa
  • mechanika i budowa maszyn

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)

Curriculum vitae