Elektryk Przemysłowy
Forglass Sp.z o.o.
Michałowice I, Małopolskie

praca 12 stycznia, 09:43

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Prefabrykacja szaf sterowniczych
  • Podłączenia elektryczne
  • Wykonywanie prac elektromonterskich
  • Dbanie o jakość wykonywanych instalacji

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie / zawodowe (preferowane elektrotechnika, automatyka, mechatronika i pokrewne)
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • Przestrzeganie zasad BHP – dbanie o bezpieczeństwo swoje i współpracowników
  • Gotowość do wyjazdów służbowych – min. 30% czasu pracy
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Doświadczenie w przemyśle będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Możliwość awansu w strukturach firmy
  • Otwartość na rozwój i wdrażanie nowych inicjatyw
  • Wynagrodzenie adekwatne do kompetencji oraz uzyskiwanych wyników pracy

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • elektrotechnika
  • mechatronika

Curriculum vitae