Specjalista ds. Sprzedaży Eksportowej – branża okienna
Przeworsk, Podkarpackie

praca 12 stycznia, 09:25

Opis stanowiska

Dla naszego klienta z branży okiennej poszukujemy kandydata na stanowisko SPECJALISTY DS. SPRZEDAŻY EKSPORTOWEJ

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • • Budowanie bazy danych potencjalnych klientów zagranicznych
  • • Budowanie trwałych i efektywnych relacji handlowych z potencjalnymi odbiorcami
  • • Prowadzenie negocjacji handlowych, przygotowywanie ofert, sporządzanie kalkulacji na zamawiane wyroby.
  • • Windykacja należności jako podstawa sporządzania kolejnych ofert i realizacji zamówień.
  • • Przyjmowanie oraz prowadzenie rejestru reklamacji.

Wymagania

  • • Język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • • Doświadczenie na takim samym lub pokrewnym stanowisku

Oferujemy

  • • Umowę o pracę
  • • Wynagrodzenie podstawowe zależne od doświadczenia i umiejętności sprzedażowych
  • • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16
  • • Możliwość realnego wpływu na kierunki rozwoju Firmy
  • • Niezbędne narzędzia pracy

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • transport

Curriculum vitae