Technolog – Programista – 1 zmiana
Tajęcina, Podkarpackie

praca 12 stycznia, 09:08

Opis stanowiska

Jeśli szukasz stałego zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę, masz doświadczenie na stanowisku technologa/programisty, a także wiesz jak czytać rysunek techniczny…. TO SZUKAMY WŁAŚNIE CIEBIE!

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • · Programowanie maszyn CNC(w tym frezarek, tokarek i waterjet)
  • · Tworzenie, emisja i weryfikacja dokumentacji technologicznej
  • · Dobór odpowiednich narzędzi, parametrów strategii obróbki cnc
  • · Określanie normy czasowej i jej weryfikacja
  • · Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesów technologicznych
  • · Doskonalenie, optymalizacja i kontrola procesów technologicznych
  • · Projektowanie i koordynacja opracowania narzędzi pomocniczych

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku Technologa

Oferujemy

  • · Umowę o pracę na pełny etat
  • · Pracę od poniedziałku do piątku w systemie 1 zmianowym
  • · Elastyczne godziny pracy
  • · Wynagrodzenie podstawowe ustalane indywidualnie uzależnione od doświadczenia
  • · Wysokie premie uznaniowe (od 450 zł brutto/miesiąc)

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • budowa i eksploatacja maszyn
  • mechanika i budowa maszyn

Curriculum vitae