SPECJALISTA SEO SENIOR/JUNIOR
Papaya i wspólnicy
Grójec, Mazowieckie

praca 11 stycznia, 16:34

Opis stanowiska

Opis stanowiska: Apteki internetowe stają się liderami w zakresie SEO, z powodu ograniczeń prawnych dotyczących reklamy znajdują coraz to lepsze metody pozycjonowania. Poszukujemy kandydata/tki, wolnego strzelca (nie agencji), która pomoże w wypozycjonowaniu naszego sklepu. Stawiamy na zwiększenie świadomości marki oraz wyższe wyniki w wyszukiwaniach google. Od osoby, którą zatrudnimy oczekujemy doświadczenia w zakresie SEO oraz skutecznych działań wpływających na zwiększenie sprzedaży. Poszukujemy kogoś, kto potrafi wykorzystać potencjał narzędzi takich jak Google Analytics, Senuto czy Google Search Console i zgodnie z nimi będzie kierował zespołem w celu tworzenia dobrego contentu, czy też wdrażania nowych pomysłów na stronie. Być może taką osobą jesteś właśnie Ty:-)

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Do obowiązków osoby zatrudnionej będzie należeć prowadzenie strony internetowej w taki sposób, aby zwiększyć ruch organiczny. Dodatkowo oczekujemy skutecznych strategii z zakresu SEO oraz analizowania danych i wprowadzania zmian.

Wymagania

  • doświadczenie w zakresie SEO
  • znajomość panelu administracyjnego (back-office) sklepu PrestaShop
  • wiedzy z zakresu optymalizacji strony
  • znajomości narzędzi Senuto, Google Search Console, Google Analytics
  • zdolność analizowania danych
  • monitorowanie zmian i trendów SEO

Mile widziane

  • doświadczenie w pozycjonowaniu apteki internetowej
  • znajomość branży farmaceutycznej
  • pasja i zaangażowanie
  • chęć nieustannego rozwoju

Oferujemy

  • pracę w systemie hybrydowym, jesteśmy otwarci na wykonywanie pracy zdalnej z ewentualnymi spotkaniami w celu podsumowania wybranej strategii
  • możliwość ciągłego rozwoju
  • elastyczne godziny pracy
  • przyjazną atmosferę
  • wsparcie zespołu na każdym etapie wdrożenia nowych pomysłów
  • stabilne zatrudnienie

Forma zatrudnienia

umowa zlecenie / o dzieło

Wykształcenie

  • informatyka

Curriculum vitae