Inspektor Nadzoru – branża lotnicza
Rzeszów, Podkarpackie

praca 10 stycznia, 16:25

Opis stanowiska

Poszukujemy: Inspektor Nadzoru Miejsce pracy: Francja

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • • Tworzenie i aktualizacja procedur montażowych
  • • Przygotowanie instrukcji montażu poszczególnych elementów
  • • Zapewnienie komunikacji produkcja – dział projektowy
  • • Wykrywanie problemów produkcyjnych i zgłaszaniem ich

Wymagania

  • • Doświadczenie w przemyśle lotniczym
  • • Zaświadczenie o niekaralności,
  • • Język angielski LUB francuski w stopniu komunikatywnym;

Oferujemy

  • • Możliwość podjęcia współpracy z firmą, która jest prekursorem w sektorze mechanizacji lotnictwa,
  • • Szansa na rozwój zawodowy,
  • • Formę zatrudnienia – KONTRAKT FRANCUSKI,
  • • Wynagrodzenie ustalane indywidualnie, zależnie od doświadczenia (od 2300 euro netto/miesiąc)
  • • Premię zmianową – za pracę w godzinach porannych i wieczornych
  • • Samochód służbowy oraz karta paliwowa zapewnione przez klienta
  • • Odzież robocza oraz ŚOI (Środki ochrony indywidualnej)
  • • Zakwaterowanie zapewnione - wgląd do warunków przed wyjazdem do Francji
  • • Pomoc w wyrobieniu carte vitale,
  • • Pełny pakiet ubezpieczenia,
  • • Co miesięczna wypłata w EURO rozliczana według prawa francuskiego,
  • • Możliwość pracy w nadgodzinach,
  • • Możliwość pobierania zaliczek nawet cotygodniowo jeśli masz taką potrzebę,
  • • Zwrot za dojazd do i z Francji,
  • • Formalności załatwiane online z polskim koordynatorem,

Wymiar

kontrakt

Forma zatrudnienia

inne

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • lotnictwo i kosmonautyka

Curriculum vitae