Programista .NET
mobitouch sp. z o. o.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 10 stycznia, 15:32

Opis stanowiska

Cześć, tu mobitouch! Aktualnie poszerzamy nasz zespół back-end, dlatego poszukujemy osoby na stanowisko Mid .NET Developer! Aplikuj, jeśli uważasz, że przyszedł czas na pozytywną zmianę w Twoim życiu i karierze! Dołącz do grona ekspertów w mobitouch!

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Tworzenie i rozwój oprogramowania opartego o technologię .NET
  • Praca zespołowa w metodologii Agile
  • Wykonywanie zadań z wykorzystaniem narzędzi Azure DevOps
  • Proponowanie rozwiązań oraz wsparcie w doborze technologii
  • Śledzenie trendów oraz nowości technologicznych dotyczących platformy .Net oraz języka C#

Wymagania

  • Doświadczenie w .NET (Core, 5) i bardzo dobra znajomość języka C#
  • Znajomość ORM (Entity Framework)
  • Doświadczenie z systemami kontroli wersji: GIT
  • Wiedza z zakresu baz danych, w tym MSSQL / PostgreSql / MongoDb
  • Znajomość narzędzia Docker oraz architektury mikroserwisowej
  • Umiejętność pisania testów jednostkowych

Mile widziane

  • Znajomość Azure DevOps oraz Linux

Oferujemy

  • Możliwość pracy zdalnej
  • Elastyczne godziny pracy
  • Dofinansowanie do edukacji
  • Pakiet Opensport
  • Wysokiej klasy narzędzia pracy

Forma zatrudnienia

inne

Wykształcenie

  • informatyka

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)

Wynagrodzenie

8000 - 15000 PLN

Curriculum vitae