Mobile Developer - Flutter
mobitouch sp. z o. o.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 10 stycznia, 15:27

Opis stanowiska

W oparciu o najnowsze technologie oraz głębokie zrozumienie potrzeb biznesowych naszych partnerów, tworzymy zaawansowane produkty webowe oraz mobilne. Zgodnie z wyznawaną przez nas filozofią mobile first, projektujemy i nieustannie rozwijamy nasze produkty zarówno dla dużych firm i korporacji, jak i również małych przedsiębiorstw i start-upów. W związku z poszerzaniem naszego Zespołu Mobile poszukujemy osoby na stanowisko Mobile Developer / Flutter!

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Tworzenie aplikacji mobilnych we Flutterze zgodnie z wymaganiami projektowymi
  • Projektowanie rozwiązań z wykorzystaniem najnowszych technologii z dbałością o przejrzystość kodu
  • Współpraca z back-endowymi i mobilnymi zespołami developerów
  • Prowadzenie i kompletowanie dokumentacji projektowej

Wymagania

  • Co najmniej 2-letnie komercyjne doświadczenie w pracy z natywnymi aplikacjami mobilnymi
  • Umiejętność publikacji aplikacji w App Store lub Google Play
  • Znajomość frameworków Dart & Flutter oraz systemu kontroli wersji GIT
  • Dobra znajomość Firebase
  • Wiedza z zakresu konfiguracji projektów w Xcode lub Android Studio
  • Doświadczenie z REST lub GraphQL

Mile widziane

  • Doświadczenie w zautomatyzowanym procesie kompilacji aplikacji
  • Android lub iOS przy użyciu AzureDevOps
  • Znajomość podstaw Agile/Scrum
  • Dobra znajomość dodatkowych frameworków: Kotlin, SwiftUI, ARKit, ARCore, Signalr lub SocketIO oraz narzędzi do zarządzania pakietami

Oferujemy

  • Możliwość pracy zdalnej
  • Elastyczne godziny pracy
  • Dofinansowanie do edukacji - 1000zł rocznie!
  • Pakiet sportowy Opensport
  • Firmowe imprezy integracyjne

Forma zatrudnienia

inne

Wykształcenie

  • informatyka

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)

Wynagrodzenie

7000 - 13000 PLN

Curriculum vitae