Elektryk Konstrukcji Fotowoltaicznych
GRH Polska
Rzeszów, Podkarpackie

praca 10 stycznia, 12:41

Opis stanowiska

Firma działająca w branży solarnej poszukuje pracowników na stanowisko: Elektryk Konstrukcji Fotowoltaicznych do pracy delegacyjnej na terenie całych Niemiec.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • • Montaż instalacji fotowoltaicznych (od 50 kw po 1 MWP lub większe)
  • • Przyłączanie instalacji fotowoltaicznych do sieci

Wymagania

  • • Wykształcenia w kierunku: elektrycznym, elektronicznym, budowlanym, konstruktorskim
  • • Doświadczenia na stanowisku analogicznym min. 1 rok
  • • Znajomości języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • • Prawa jazdy kategorii B
  • • Mile widziane uprawnienie SEP E+D i OZE
  • • Posiadania własnej działalności gospodarczej – warunek konieczny

Oferujemy

  • • Zatrudnienie na podstawie B2B
  • • Wynagrodzenie od 13.000 zł netto wzwyż – rozliczenie za kWp
  • • System zjazdowy: 3 tygodnie w pracy – 2 tygodnie w Polsce (może się to różnić w zależności od danego zlecenia)
  • • Opłacony przejazd z Polski do pracy
  • • Pracę w ekipach 4-5 osobowych
  • • Zakwaterowanie, za które nie poniesiesz kosztów
  • • Samochód służbowy w celu dojazdów do pracy
  • • Zwrot kosztów za prowadzenie działalności (ZUS)

Wymiar

inne

Forma zatrudnienia

inne

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • budownictwo
  • elektrotechnika

Curriculum vitae