asystent projektanta/projektant
AMS Concept sp. z o.o.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 4 stycznia, 13:04

Opis stanowiska

Zatrudnimy osoby na następujące stanowiska: - Asystenta Projektanta/ Projektanta w zakresie urbanistyki, gospodarki przestrzennej. - W chwili obecnej praca zdalna, z późniejszą możliwością pracy stacjonarnej.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • - sporządzanie dokumentacji projektowej,
  • - aktywne uczestnictwo w projektach od fazy projektu do fazy końcowej,
  • - kontakty z klientami.

Wymagania

  • - znajomość oprogramowania QGIS (dla osób ubiegających się na stanowisko związane z urbanistyką /gospodarką przestrzenną),
  • - umiejętność samodzielnej pracy oraz rozwiązywania problemów zarówno projektowych jak i proceduralnych,
  • - komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole,
  • - umiejętność analitycznego myślenia,
  • - terminowość w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • - prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • - możliwość rozwoju zawodowego,
  • - samodzielną pracę,
  • - umowę o pracę lub inną formę zatrudnienia,
  • - przyjazną, bezstresową atmosferę pracy,
  • - możliwość pracy zdalnej.

Wymiar

inne

Forma zatrudnienia

inne

Wykształcenie

  • architektura
  • architektura i urbanistyka
  • ochrona środowiska

Curriculum vitae