Inżynier ds. Ofertowania i Przygotowania Produkcji – branża okienna
Przeworsk, Podkarpackie

praca 2 stycznia, 14:27

Opis stanowiska

Dla naszego klienta z branży okiennej poszukujemy kandydata na stanowisko INŻYNIER DS. OFERTOWANIA I PRZYGOTOWANIA PRODUKCJI!

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • • Przygotowanie analizy otrzymanej dokumentacji pod kątem kompletności oraz poprawności zastosowanych rozwiązań technicznych w oparciu o otrzymane zapytania ofertowe
  • • Sporządzanie ofert na podstawie otrzymanej dokumentacji budowlanej z uwzględnieniem wymaganych parametrów technicznych, a także weryfikacja poprawności i kompletności dokumentacji technicznej
  • • Opracowanie dokumentacji wykonawczej dla Głównego Wykonawcy/Inwestora
  • • Planowanie, koordynacja i kontrola realizacji zleceń produkcyjnych
  • • Współpraca z wydziałami produkcyjnymi w zakresie realizacji zamówień
  • • Monitorowanie terminowości i jakości realizacji zleceń
  • • Archiwizacja dokumentacji ofertowej i wykonawczej

Wymagania

  • • Znajomość programów AutoCAD oraz pakietu MS Office (w szczególności MS Excel)
  • • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego oraz czytania dokumentacji projektowej

Oferujemy

  • • Umowę o pracę
  • • Wynagrodzenie podstawowe w wysokości ok 7 tyś zł brutto
  • • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16
  • • Możliwość realnego wpływu na kierunki rozwoju Firmy
  • • Niezbędne narzędzia pracy

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • zarządzanie i inżynieria produkcji

Curriculum vitae